Міжнародні автомобільні перевезення

Автомобільні перевезення вантажів можна назвати найоптимальнішим способом доставки між країнами Європи та Україною. Саме за допомогою автомобільного транспорту можна за оптимальною ціною перевезти майже будь-який вид вантажу на досить далекі відстані. Незважаючи на всі переваги автомобільних перевезень багато що залежить від транспортно-логістичної компанії.

Автомобільні перевезення вантажів з SV Brok

При зверненні в нашу компанію ви отримуєте цілий комплекс послуг. У наші обов'язки крім доставки входить підбір необхідного транспортного засобу для перевезення, робота з документами та розробка оптимального маршруту доставки.

Ми можемо допомогти з перевезенням практично всього: від побутової техніки до негабаритних вантажів. Тип автомобіля і тара підбирається індивідуально для клієнта в залежності від вантажу, що перевозиться і відстані перевезення.

Послуги з перевезення вантажів на автомобільному транспорті можуть бути використані для:

  • Доставки продукції від дверей до дверей.
  • Транспортування негабаритного вантажу.
  • Перевезення до місць стикування з іншими видами транспорту.
  • Перевезення майна при переїздах за кордон.
  • Транспортування швидкопсувних продуктів харчування.

Які переваги ми пропонуємо:

  • Оперативність - доставка буде здійснена в мінімально можливі терміни.
  • Простота - вам не доведеться замислюватися про перевантаження або зберіганні вантажу під час проходження маршруту.
  • Відмінна ціна - часто наші тарифи на міжнародні перевезення автомобільним транспортом нижче ринкових.
  • Збереження вантажу - ми несемо відповідальність за цілісність вантажу і можемо додатково його застрахувати.

Чому обирають нас

Широкий спектр послуг, пов'язаних з автомобільними перевезеннями, дозволяє задовольнити будь-які запити з доставки. Вантаж доставляється в найкоротші строки за оптимальними маршрутами. Ми також надаємо допомогу в оформленні документів, упаковці, страхування і навіть митному оформленні поставки.

Не турбуйтеся про збереження вантажу! Ми дбаємо про це аж до моменту прибуття в пункт призначення. Можете не переживати навіть за найцінніші і крихкі речі.

Наші ціни завжди оптимальні і є одним з важливих переваг роботи з компанією. Висока якість в поєднанні з привабливими тарифами на перевезення дасть вам можливість знизити витрати на лоігстіку.