Доставка збірних вантажів

Перевезення збірних вантажів по праву вважається затребуваною транспортною послугою. Основною перевагою є низька ціна на збірні перевезення, оскільки в одному контейнері перевозиться вантаж відразу декількох відправників. Вантажний контейнер може брати участь у складному логістичному ланцюгу, доставлятися одним видом транспорту або бути об'єктом мультимодального перевезення. У всіх випадках власники консолідованого вантажу платять тільки за частину контейнера, яку фізично займає їх товар.

Збірні перевезення як альтернатива FCL

Основним логістичним завданням стає консолідація і швидка доставка вантажів, що йдуть в одному напрямку. Для оптимального наповнення товарами контейнера або фури необхідно мати відомості про вагу, габарити і технічні особливості кожної складової відправлення. Деякі види небезпечних або специфічних вантажів можуть транспортуватися тільки окремо. Це вимоги норм безпеки.

Доставка збірних вантажів під ключ включає в себе повний комплекс логістичних і транспортних послуг. Зі складу відправника і до місця призначення - на кожному етапі ми відповідаємо за вантаж і виконуємо всі супровідні функції:

  • консолідація вантажу на складі компанії;
  • митне очищення;
  • перевезення;
  • доставка за адресою призначення.

Консолідація виконується на логістичному майданчику з урахуванням особливостей кожної партії і вибору маршруту перевезення. Якщо переміщення пов'язане з перетином кордону (імпорт/експорт, транзит), то виконується митне оформлення збірних вантажів.

Наступним підготовчим етапом стають такелажні роботи (укладання, кріплення) за затвердженою нашими фахівцями схемою. Після цього контейнер пломбують і вантажать на судно.

Послуги з доставки збірних вантажів від SV Brok

Ми беремо на себе всі етапи збірних перевезень тому ви можете не турбуватися про збереження вашого товару. Наші клієнти часто вибирають цю послугу для невеликих партій, адже на доставці в складі збірного вантажу можна істотно заощадити.

Збірні перевезення оптимальні в ситуаціях коли:

  • товари і вантажі від різних відправників і знаходяться в різних місцях;
  • потрібна пробна партія товару, невелика за обсягом і вагою;
  • товар в коробках і тюках, наприклад, взуття або одяг;
  • автомобільні запчастини для декількох одержувачів;
  • комп'ютери, оргтехніка або обладнання невеликого розміру.

Наші фахівці сформують оптимальний маршрут і вирішать робочі моменти. Кожен з наших клієнтів має можливість отримувати актуальну інформацію про пересування вантажу в будь-який час.

Чому обирають нас

Компанія SV Brok доставить будь-який збірний вантаж в пункт призначення з гарантією збереження. Ми суворо дотримуємося термінів і умов договору, беремося за виконання складних логістичних завдань. Наші менеджери запропонують економний варіант доставки, всі виникаючі питання вирішимо в робочому порядку. Телефонуйте, ми завжди раді цікавим завданням і взаємовигідної співпраці.