Міжнародні морські перевезення

Морські перевезення набагато вигідніші за інші типи доставки. Морський транспорт характеризується найнижчою ціною на доставку одного кілограма вантажу. Жоден вид транспорту не може забезпечити ті ж показники. Невелика вантажопідйомність літака не дозволяє виконати доставку великої партії. Автомобіль не підійде на занадто великих відстанях, а залізничні перевезення обмежені наявністю залізничних платформ.

Морський транспорт підходить для транспортування будь-якого типу вантажу:

  • сипучі розфасовані матеріали,
  • негабаритні вантажі,
  • комплексні вантажі, що складаються з декількох контейнерів.

Універсальність морського контейнера дозволяє перевантажувати його з борта судна на автомобільну платформу без відкриття контейнера та виконання додаткового перевантаження.

Послуги з перевезення вантажів морським транспортом від SV Brok

Міжнародні морські перевезення - це єдиний економічно вигідний спосіб доставки великих партій вантажів з Китаю, США і країн Південно-Східної Азії. Доставка вантажів морем починається з заявки. Після цього ми формуємо оптимальний маршрут руху і фрахтуємо підходяще судно. Далі йде етап митного очищення, завантаження на судно і, відповідно, доставка в пункт призначення.

За бажанням ми можемо додатково застрахувати ваш контейнер щоб виключити всі можливі способи пошкодження товару. Це важливо, коли товар дуже крихкий і цінний, а страхування відповідальності перевізника покриває лише незначну частину можливого збитку.

Як замовити морське перевезення в Україні у компанії SV Brok? Перше, що потрібно, це повідомити нашому фахівцеві місто, в якому знаходиться вантаж. Далі ми підберемо правильну тару для перевезення і прорахуємо ціну на міжнародне морське перевезення до Одеси, Києва чи будь-якого іншого міста України.

Переваги роботи з нами:

  • Комманда професіоналів з багаторічним досвідом.
  • Вигідні ціни на морський фрахт.
  • Наземна доставка до вашого складу.
  • Митне оформлення імпорту та експорту.

Чому обирають нас

Ми надаємо якісні послуги за принципом «від дверей до дверей». Це означає, що вам не потрібно турбуватися абсолютно ні про що: доставка, митне оформлення і наземне перевезення - все на нас. Це дозволяє зосередитися на вашому бізнесі і не витрачати час на комунікацію з митницею.

Зв'яжіться з нами і ми зробимо попередній прорахунок ціни, а також відповімо на всі ваші запитання по доставці вашого вантажу морським транспортом.