Митне оформлення

При перевезенні вантажу через кордон всі стикаються з необхідністю процедури митного оформлення. Простою мовою митне оформлення означає перелік послуг з оформлення всіх документів для вивозу або ввезення товарів на територію держави.

Процедура митного декларування трохи різниться в залежності від митного режиму. Але ми однаково швидко оформляємо митні документи для експорту, імпорту, реекспорту, реімпорту транзиту і тимчасового ввезення. Дуже важливо мати повний перелік вихідних документів. Тільки в цьому випадку процес пройде швидко і не зажадає витрати великої кількості часу. Митним оформленням в Україні та Києві займаються безліч компаній, але якісний і швидкий сервіс надають не всі. Саме тому краще всього звернутися до професіоналів.

Митне оформлення

Процедура митного оформлення складається з декількох етапів:

Складання та оформлення декларації на товари

Спочатку ми проводимо аналіз всіх наявних даних про товар і наявний документів, після чого оформлюємо митну декларацію. У цьому документі міститься вся інформація про перевезений товар і його власника вантажу.

Повірка товару за кодом

На цьому етапі проводиться перевірка товарної номенклатури ЗЕД. Виходячи з цього визначаються ставки мит при експорті або імпорті. Додатково можуть знадобитися сертифікати походження товару.

Оплата митних платежів

Спочатку проводиться попередня оцінка розміру всіх платежів, а також допомогу при оплаті всіх необхідних митних зборів, податків і мит. Після неї ми можемо допомогти вам з оплатою.

Чому обирають нас

Митне оформлення є дуже важливим етапом міжнародних перевезень. Працюючи з нами, ви вибираєте якість. Ми беремо під свій контроль всі етапи взаємодії з митницею щоб ви змогли повністю сконцентруватися на питаннях вашого бізнесу і не відволікатися на несуттєве.